281.jpg

Wyniki
II Mistrzostw Polski w Karach Mazurowych - Józefów 2012


Kategoria 16 - 30 lat

1. ZPiTUJ "Słowianki" Kraków
2. ZPiT "Malbork" Malbork
3. ZPiT "Małe Podlasie" Siemiatycze
4. Karo niezrzeszone Kraków
5. ZPiT "Powiśle" Puławy
6. ZPiT Politechniki Warszawskiej Warszawa
7. ZPiT "Poltex" Łódź
8. ZTL "Kościelec" Kościelec


Kategoria 31+

1. ZPiT "Warmia" I Olsztyn
2. Zespół Kuźnia Artystyczna II Warszawa Wilanów
3. ZPiT Politechniki Warszawskiej Warszawa
4. ZPiT "Zamojszczyzna" Zamość
5. ZPiT "Powiśle" Puławy
6. ZPiT "Warmia" II Olsztyn
7. Zespół Kuźnia Artystyczna I Warszawa Wilanów
8. ZPiT "Małe Podlasie" Siemiatycze
9. Grupa Artystyczna "Maki i Powoje" Kraków
10. ZTL "Kościelec" Kościelec

 

Puchar Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego  – otrzymały kara mazurowe, które zajęły I miejsca
               w kat. 16-30 lat karo mazurowe
                      Zespołu „Słowianki”  z Krakowa
 
              w kat. 31+ karo mazurowe
                      Warmia I Zespół Pieśni i Tańca „Warmia” z Olsztyna

Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika - otrzymały kara mazurowe, które zajęły II miejsca
                w kat. 16-30 lat karo mazurowe
                    Zespół Pieśni i Tańca „Malbork” z Malborka

             w kat. 31+ karo mazurowe
                    Zespół Kuźnia Artystyczna II z  Warszawy Wilanowa

Puchar Starosty Otwockiego Bogumiły Więckowskiej - otrzymały kara mazurowe, które zajęły III miejsca

             w kat. 16-30 lat karo mazurowe
                    Zespół Pieśni i Tańca „Małe Podlasie” z Siemiatycz

             w kat. 31+ karo mazurowe
                    Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej z Warszawy

Puchar Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego - za choreografię najlepiej oddającą ducha salonowego mazura –

    otrzymała choreograf Zespołu „Kuźnia Artystyczna” z Wilanowa – Agnieszka Nagnajewicz
    oraz  nagrodę finansową w wysokości 1.500 PLN ufundowaną przez Firmę „Birex”


Nagrody finansowe dla instruktorów za przygotowanie zwycięskich kar:

Kat. 16-30
I miejsce – instruktor Rafael Scardazan - Heeren
Nagroda w wysokości 2.000 PLN ufundowana przez Burmistrza Miasta Józefowa.

II miejsce – instruktor Aneta Ciok.
Nagroda w wysokości 1.500 PLN ufundowana przez Firmę „Gomuła Zakład Produkcyjno – handlowo – usługowy”.

III miejsce – instruktor Krzysztof Szyszko.
Nagroda w wysokości 1.000 PLN ufundowana przez Firmę „MOTGUM” Sp. Jawna Perczyński i Godlewscy.

Kat. 31+
I miejsce – instruktor – Mariusz Krupiński
II miejsce – instruktor – Agnieszka Nagnajewicz
III miejsce – instruktor – Jarosław Wojciechowski